Przewóz osób na wydmy

Corocznie ruchome piaski w Łebie odwiedza prawie 300 tysięcy osób. Za główny cel wycieczki każdy stawia sobie zdobycie ponad 30 metrowej Góry Łąckiej - jest najatrakcyjniejszą ze wszystkich wydm na terenie SPN, z jej wierzchołka podziwiać można przepiękną panoramę na Mierzeję Łebską, a po południowej stronie odsłania się martwy zasypany las. Przed wojną w okolicach wzniesienia Niemcy wybudowali szkołę szybowcową oraz odbywały się tu szkolenia korpusu Afrika Korps, który dowodzony przez Erwina Rommla w 1940 roku pokonał Brytyjczyków w Afryce Północnej.  

 

Cennik - transport na Wydmy Ruchome

Cennik: Bilet normalny - 15 zł / w jedną stronę, bilet ulgowy – 11 zł / w jedną stronę (emeryci, renciści, osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Za okazaniem legitymacji), bilet grupowy zwykły - 14 zł (15 os.), bilet grupowy dla młodzieży szkolnej – 11 zł/ w jedną stronę, dzieci do lat 7/ Karta Dużej Rodziny - 7,50 zł
Godziny otwarcia: od maja do września: od 9.00 do 19.00, pozostałe miesiące: od 9.30 do 15.00. Przewozy 7 dni w tygodniu.

Cennik - wypożyczalnia rowerów

Rower normalny: 15 zł / dzień (cena przed i po sezonie). Rower dziecięcy: 12 zł / dzień (cena przed i po sezonie). Rower z fotelikiem: 15 zł / dzień (cena przed i po sezonie). Cena za wypożycznie roweru w sezonie 15 zł / godz.

Promocje / aktualności

Zobacz aktualne promocje i aktualności dot. transportu osób na Wydmy Ruchome.